• Zajęcia dodatkowe

• W naszej szkole, po lekcjach, uczniowie i uczennice mogą korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli lub instruktorów współpracujących z naszą szkołą.

Wśród zajęć dodatkowych są takie, które stanowią stały punkt oferty od samego początku istnienia szkoły. W każdym roku pojawiają się również nowości. Tworząc ofertę zawsze staramy się odpowiadać na zainteresowanie naszych uczniów i uczennic.

Zasady zapisów na zajęcia dodatkowe

Oferta na dany rok szkolny prezentowana jest na początku roku szkolnego. Spośród niej rodzice dokonują wyboru. I zapisują się na zajęcia poprzez elektroniczny formularz.

Chcemy, aby każde dziecko mogło uczestniczyć w chciaż jednych zajęciach, dlatego spośród wybranych zajęć rodzice wskazują jedne z nich jako priorytetowe.

Opłaty za zajęcia

W naszej szkole oferujemy zajęcia "w ramach czesnego" co oznacza, że wybierając do trzech takich zajęć pozostają one bezpłatne, dopiero czwarte i kolejne stają się płatne.

Poza tym, w naszej ofercie znajdują się również zajęcia płatne, te oznaczone są informacją o cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zajęć dodatkowych.

• Do pobrania

• Bednarska Szkoła Podstawowa
    Terytorium Kawalerii
    ul. Kawalerii 5 00-468 Warszawa